اطلاعات تماس فرد

اطلاعات تماس فرد

اطلاعات تماس فرد با کلیک مایند

اطلاعات تماس و شغل افراد، تنها یک نقطه ارتباطی نیست بلکه شبکه ارتباطی شماست.

 افرادی را بخاطر بیاورید که در طول روز با آنها در ارتباط هستید، این افراد شاید همسایه دیوار به دیوار شرکت شما و یا کارمند بانکی که در آن حساب دارید باشند. لازم است بدانید آن‌ها جزء سرمایه اجتماعی شما و یا کسب و کارتان به حساب می‌آیند و همان کسانی هستند که در مشکلات یا بزنگاه‌ها احتمالا با مشاوره، راهنمایی، رفع مشکل فنی سیستم شما، می‌توانند کمک حال کسب‌وکارتان شوند، و یا حتی ممکن است این افراد پایه ثابت و مهم اکثر جلسه‌هایتان باشند، در نتیجه مهم است که‌ اطلاعات تماسشان را به‌صورت یک‌جا نگه‌دارید تا هر زمان که نیاز بود به‌راحتی آن‌ها را پیدا کنید، وجه تمایز این تمپلیت با کانتکت لیست تلفن همراه شما، ارتباط داشتن با تمپلیت‌هایی همچون دارایی‌های فیزیکی(اموال) و بانک اطلاعات تماس سازمان است، این ارتباط باعث می‌شود در صورت مواجهه با مسئله‌ای خاص و یا برای پیدا کردن فردی متخصص برای حل مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری بتوانید با وجود دسترسی گسترده به متا دیتای این تمپلیت‌ها و ارتباطات بین آنها، با کمترین اطلاعات به دقیق‌ترین نتایج برسید، پس می‌توانید شبکه‌ی ارتباطی بسیار قدرتمندی بسازید. 

چطور از این تمپلیت استفاده کنم؟

1

گام اول: اطلاعات کلی فرد موردنظر را بنویسید

بعد از پر کردن فیلد عنوان اطلاعات فرد، در فیلدهای بعدی اطلاعاتی همچون شماره تماس، شماره دفتر و ایمیل فرد موردنظر را بنویسید.

2

گام دوم: با اطلاعات تماس سازمانی ارتباط برقرار کنید

زمانی که به فیلد مرتبط به سازمان رسیدید در صورت وجود سازمان و یا شرکتی که با این فرد در ارتباط است می‌توانید به‌راحتی سازمان موردنظر را انتخاب کنید تا از این به ‌بعد راحت‌تر به اطلاعات مربوط به این فرد دسترسی پیدا کنید و همچنین تمام افرادی که در این سازمان و یا شرکت به نحوی باکار شما در ارتباط هستند را ذخیره نگه‌دارید.

پیش‌نمایش تمپلیت «اطلاعات تماس فرد»

 تمامی فیلدهای زیر به صورت پیش‌فرض در این تمپلیت قرار گرفته‌اند، یعنی شما می‌توانید متناسب با نیازتان هر کدام از آنها را تغییر دهید.

تمپلیت اطلاعات تماس فرد

تمپلیت‌های پیشنهادی