بانک اطلاعات سازمانی

بانک اطلاعات تماس سازمان‌ها

سرمایه ارتباطی سرمایه بلند مدت تیم است.

شبکه‌ی پروفایل شرکتی با کلیک مایند؛ به دقیق‌ترین شکل ممکن سرمایه ارتباطی تیم‌تان را حفظ کنید و آن را ارتقاء دهید.

دلیل اهمیت این تمپلیت

از همان اول صبح که مشغول کار می‌شویم صدها کار کوچک هست که در طول روز  انجام می‌دهیم، یکی از این کارها ارتباط گرفتن با سازمانها و یا شرکت‌هایی است که با حوزه کاری ما در ارتباط هستند. مرور زمان همیشه می‌تواند همین کارهای کوچک را تبدیل به دغدغه های بزرگ کند و روزی برسد که حتی برای شارژ دستگاه پرینترتان چند ساعت از زمان مفید کاری را از دست بدهید، داشتن چارچوبی ساختارمند برای پیدا کردن افراد در این سازمان‌ها و یا شرکت‌های مرتبط با تیم شما می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد تا هم از زمان درست استفاده کنید و هم تمامی ارتباطات مرتبط با کسب و کارتان را حفظ کنید.

چطور از این تمپلیت استفاده کنم؟

1

گام اول: مدیریت ارتباط‌ها و شناخت دقیق مخاطبین

تا به حال برای شما پیش آمده که با یک تلفن گره بزرگی از تیمتان حل شود، به این فکر کنید در حال انجام پروژه مهمی هستید و یکی از سیستم‌های سخت‌افزاری از کار بیافتد، اینترنت قطع شود و یا هر اتفاقی که روند کاری شما را متوقف کند، اینجاست که یک تماس می‌تواند شما را نجات دهد، وقتی کسب و کاری را شروع می‌کنید فراموش نکنید، یکی از مهم‌ترین سرمایه های شما تعداد شرکت‌ها و یا سازمان‌هایی است که می‌شناسید وهمچنین راه ارتباطی که با این سازمان دارید، تا از طریق این ارتباط مشکل و یا گره کار شما باز شود. این سازمان می‌تواند بانکی که شما در آن حساب بانکی دارید و یا سازمانی که از آن خدمات خاصی می‌گیرید مثل افراد متخصص برای پشتیبانی سایت باشد، در نتیجه بهتر این است که در اولین گام برای داشتن ارتباطات خوب هیچ فردی  که به ‌طور مستقیم و یا غیر مستقیم با تیم‌تان در ارتباط است را نادیده نگیرید، برای برقراری ارتباط موثر با افراد می‌توانید از تمپلیت اطلاعات تماس فرد استفاده کنید.

2

گام دوم: مخاطبان مرتبط با شغلتان را اختصاصی کنید

ذخیره‌کردن و نظام‌مندکردن این ارتباطات کار بعدی است که باید انجام شود، با استفاده از جزییات و نکاتی که از سازمان مورد نظرتان می‌دانید سعی کنید تا حد امکان ذخیره سازی را شخصی کنید، این کار به شما کمک می‌کند تا در صورت لزوم به راحتی به مخاطب مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

3

گام سوم: همه افراد تیم را برای وارد کردن اطلاعات تماس ترغیب کنید

معمولا هر چقدر تیم کاری شما بزرگتر می‌شود تعداد جلسات و یامصاحبه با افراد دیگر هم بیشتر می‌شود و قطعا شما به‌عنوان یکی از اعضای تیم و یا مدیر، در همه این رویدادها حضور ندارید پس دسترسی همه اعضا به نرم‌افزاری که قابلیت آپدیت شدن و ویرایش برای تمامی اعضای سازمان را داشته باشد، امری ضروری است.

4

گام چهارم: به‌راحتی مخاطب مورد نظرتان را پیدا کنید

در حالت عادی وقتی شما با استفاده از گوشی تلفنتان می‌خواهید مخاطب خاصی را جستجو کنید، به خاطرداشتن اسم و یا بخشی از شماره آن فرد ضروری است اما وقتی صحبت از ارتباطات شرکتی و یا جستجوی سازمانی خاص می‌شود، کار سخت‌تر است چون افراد زیادی در سازمان های مختلف هستند و هر کدام در بخش خاصی مشغول به کار هستند، و نیاز است که ما تمام این اطلاعات را به‌خاطر داشته باشیم و مرور زمان دائما این اطلاعات را بیشتر و بیشتر می‌کند. اما با استفاده از قالب شرکتی و با توجه به اطلاعات زیادی که هنگام ذخیره سازی وارد این قالب می‌شود، می‌توانید به راحتی و حتی با کمترین داده و یا اطلاعاتی که به ذهنتان میرسد، با قابلیت جستجوی موجود در نرم افزار کلیک‌مایند، به فرد مورد نظر در سازمان مورد نظر برسید.در نهایت ما در صدد آن هستیم تا کمک کنیم  گراف‌اطلاعاتی دقیقی از اطلاعاتتان بسازید.

پیش‌نمایش تمپلیت «بانک اطلاعات تماس سازمان»

تمامی فیلدهای زیر به صورت پیش‌فرض در این تمپلیت قرار گرفته‌اند، یعنی شما می‌توانید متناسب با نیازتان هر کدام از آنها را تغییر دهید.

تمپلیت‌های پیشنهادی