نامه وارده

نامه وارده با کلیک ‌مایند

ثبت نامه‌های وارده در اتوماسیون اداری تیم شما.

معمولا نامه‌ها در ادارات و تیم‌ها یادآور تعداد زیادی از کاغذهایست که روی هم تلنبار شده یا زونکن‌هایی که دیگر جایی برای نگه‌داری از آنها ندارند. از همه مهم‌تر نامه‌هایی که برای پیدا کردنشان در تاریخی خاص و یا با موضوعی خاص باید ساعت‌ها وقت بگذارید. اگر شما هم دغدغه‌ای مشابه با آنچه گفته شد دارید راهکار نامه وارده در کلیک مایند می‌تواند مناسب شما باشد.

چطور از این تمپلیت استفاده کنم؟

1

گام اول: دقت در پر کردن فیلد‌ها کلید دسترسی شما به تمامی نامه‌هاست

سعی کنید در پر کردن فیلدها دقت لازم را داشته باشید. پس اولین فیلد را با عنوان نامه‌ وارده‌تان پر کنید به همین ترتیب موضوع، تاریخ، شماره نامه، شرکت و یا سازمانی که این نامه را برای شما ارسال کرده و در فیلد بعدی نام شخصی که این نامه از طرف اوست را بنویسید.

2

گام دوم:نوع نامه را انتخاب کنید

برای هر چه راحت‌تر شدن دسته‌بندی و طبقه‌بندی نامه‌هایتان آنها را در انواع خاصی جای دهید. به‌طور مثال و به‌صورت پیش فرض انواع نامه‌هایی همچون پیگیری انجام خدمات، شکایت از عدم ارائه سرویس مناسب توسط شرکت، تایید پیش فاکتور، صورت وضعیت یا صورت‌حساب، تایید پیشرفت پروژه، درخواست خدمات نرم‎‌افزاری، درخواست خدمات آموزشی، درخواست خدمات مشاوره و … در این تمپلیت قرار وجود دارد، ولی شما نیز با توجه به نیازتان می‌توانید دسته‌بندی‌های دیگری به آن اضافه و یا کم کنید.

3

گام سوم: نامه‌ها را در مغز سازمان خود جانمایی کنید

نامه‌ها را با وصل کردن به موضوعات مرتبط با ان نامه اعم از پروژه‌ها، قراردادها، مشتریان یا هر موضوع مهم دیگر به گونه‌ای ثبت و ضبط کنید که هنگام جستجوی نامه‌ها با کمترین اطلاعات وارد شده بتوانید در کوتاه‌ترین زمان به نامه مورد نظرتان برسید.

4

گام چهارم: با نامه‌ها سریع و حرفه‌ای کار کنید

در صورت استفاده از این تمپلیت دیگر دغدغه پیدا کردن نامه‌ها و سازماندهی آنها در زونکن‌هایی با رنگ‌های مختلف، که هر کدام مرتبط با موضوعی خاص است را ندارید، همچنین می‌توانید برای نامه‌های ارسالی تیم و یا شرکتتان از تمپلیت نامه صادره استفاده کنید.

پیش‌نمایش تمپلیت «نامه‌ وارده»

 تمامی فیلدهای زیر به صورت پیش‌فرض در این تمپلیت قرار گرفته‌اند، یعنی شما می‌توانید متناسب با نیازتان هر کدام از آنها را تغییر دهید.

 تمپلیت نامه وارده

تمپلیت‌های پیشنهادی