بازدید از نمایشگاه

گزارش بازدید از نمایشگاه

بازدید از نمایشگاه با کلیک مایند

اطلاعات و داده‌های بازدید از نمایشگاه‌‌ها را طوری ثبت و ضبط کنید که برای تیم و یا شرکت شما ارزش‌آفرین باشند.

حضور در نمایشگاه، یکی از ملزومات کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند به‌روز باشند و از تغییرات صنعت خود با خبر شوند؛ چراکه به‌واسطه این حضور، با طیف وسیعی از محصولات داخلی و خارجی آشنا می‌شوند، می‌توانند بین انواع محصولات و خدمات مقایسه‌ انجام دهند و در زمان بسیار کم اطلاعات زیادی به دست آوردند. اطلاعات و ارتباط‌هایی که ممکن است باعث کشف فرصت‌های سرمایه‌گذاری شود. با این مقدمه اگر صاحب کسب و کاری هستید، می‌دانید که بازدید از هر غرفه نمایشگاه‌ می‌تواند تبدیل به فرصتی برای یادگیری و یا برقراری ارتباط با افرادی کاربلد و متخصص شود، شما باید بتوانید اطلاعات کسب‌شده از هر بازدید را ثبت و حفظ کنید تا در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. پس اگر دنبال ساختاریافتگی اطلاعات در بازدید از نمایشگاه هستید این تمپلیت برای شماست.

چطور از این تمپلیت استفاده کنم؟

1

گام اول: هدف‌گذاری همیشه بهترین شروع است

باوجوداینکه نمایشگاه‌ها معمولاً در حوزه‌ای خاص برگزار می‌شوند مثلاً نمایشگاه کتاب و نمایشگاه صنعت نفت و… ولی گستردگی زیادی در هر حوزه وجود دارد، بنابراین بهتر است قبل از حضور در نمایشگاه هدف حضورتان را تعیین کنید و در مورد برندهای حاضر در نمایشگاه تحقیق کنید و بدانید قرار است به کدام غرفه‌ها سر بزنید.

 

2

گام دوم:مشخصات کلی نمایشگاه را بنویسید

این مشخصات شامل، تاریخ برگزاری نمایشگاه، آدرس وب سایت نمایشگاه، محل برگزاری نمایشگاه (کشور-شهر-منطقه) و خلاصه‌ای درباره نمایشگاه است که لازم است هرکدام را در فیلدهای مربوط در تمپلیت بنویسید.

3

گام سوم:دستاورد‌ها مهم‌ترین عامل حضور شما در نمایشگاه است

قطعاً یکی از دلایل حضور شما در نمایشگاه دستاوردهای شماست، که شامل فنّاوری‌ها و محصولات و خدمات جدیدی است که احتمالاً از آن بی‌خبر بودید و یا افراد و سازمان‌هایی که مستقیم و غیرمستقیم با کسب‌وکارتان در ارتباط هستند، پس ساده از این بخش نگذرید و هر موضوع و یا فرد جدید را هم‌زمان با بازدیدتان وارد فیلد مربوطه کنید.

پیش‌نمایش تمپلیت «گزارش بازدید از نمایشگاه»

 تمامی فیلدهای زیر به صورت پیش‌فرض در این تمپلیت قرار گرفته‌اند، یعنی شما می‌توانید متناسب با نیازتان هر کدام از آنها را تغییر دهید.

گزارش بازدید از نمایشگاه

تمپلیت‌های پیشنهادی