حضور در رویداد

گزارش حضور در رویداد

گزارش حضور در رویداد با کلیک‌ مایند

حفظ مستندات و ارتباطات حضور شما در رویدادهایی مثل کنفرانس، نشست، سمپوزیوم و یا کنگرهای علمی و تجاری، گاهی سبب جهش در عملکرد و یا کسب ایده‌های جدید می‌شود.

آن طرف آبی‌ها می‌گویند Post event report و ما می‌گوییم گزارش حضور در رویداد، این همان گزارشی است که شما بعد از برگزاری رویدادی خاص و یا حضور در نشست، سمپوزیوم و یا کنگره‌ای خاص برای سازمان و یا شرکت خود می‌نویسید تا سهام‌داران، اسپانسرها، اعضای تیم و احتمالا خودتان در آینده به اطلاعات موجود در آن دسترسی پیدا کنید. در این گزارش از افراد جدیدی که با آنها آشنا می‌شوید گرفته تا تغییر و تحولات صنعت و حوزه کاری‌تان را می‌توانید ببینید. پس اگر در رویدادهای زیادی حضور پیدا می‌کنید و یا خودتان برگزار کننده رویداد هستید، این تمپلیت می‌تواند در طولانی مدت گنجینه‌ای ارزشمند برای شما باشد.

چطور از این تمپلیت استفاده کنم؟

1

گام اول:با اطلاعات کلی شروع کنید

قبل از هر چیز اطلاعات کلی را وارد تمپلیت کنید؛ این اطلاعات شامل عنوان رویداد، تاریخ رویداد، وب‌سایت رویداد و محل برگزاری آن است.

2

گام دوم: به جزییات بپردازید و از نموادارها کمک بگیرید.

بعد از پر کردن فیلدهای گام اول به سراغ جزییات بروید، و خلاصه‌ای از آنچه در رویداد اتفاق افتاده را بنویسید، از آنجایی که احتمالا اطلاعات، نمودارها و داده‌های تصویری زیادی در رویداد به نمایش گذاشته می‌شود، سعی کنید از این داده‌ها و نمودارها کمک بگیرید و درصورت دسترسی آنها را در همین تمپلیت آپلود کنید و اگر به آنها دسترسی ندارید با ابزارهایی مانند کانوا (Canva) این داده‌ها و نمودارها را ترسیم کرده و فایل مربوطه را آپلود کنید. 

3

گام سوم:شبکه‌سازی نیاز ضروری شما

 اگر اغراق نکنیم و نگوییم مهم‌ترین، یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر رویداد شبکه‌سازی و آشنایی با افرادی است که می‌توانند باعث رشد کسب و کارتان شوند و یا حتی در آینده همکار و یا سهام‌دار شرکت شما شوند در نتیجه اگر این امکان وجود دارد با افراد حاضر در رویداد مصاحبه‌ای کوتاه انجام دهید و اطلاعات افراد را در تمپلیت وارد کنید و اگر تعداد این افراد زیاد است و همه به یک سازمان مرتبط هستند می‌توانید از تمپلیت بانک اطلاعات تماس سازمان‌ها بهره ببرید.

4

گام چهارم: جنبه های بازاریابی را فراموش نکنید.

اگر شما خودتان برگزار‌کننده رویداد هستید، از آنجا که این گزارش را برای تجزیه و تحلیل و بهبود عملکردتان می‌نویسید، پس به ملاحظات مالی هم بپردازید. هزینه‌های خود، درآمدها، هزینه‌های غیرمنتظره و سایر جزئیات که به شما برای شکل‌گیری برنامه‌ریزی آینده کمک می‌کنند را یادداشت کنید. 
 
 
 

پیش‌نمایش تمپلیت «گزارش حضور در رویداد»

تمامی فیلدهای زیر به صورت پیش‌فرض در این تمپلیت قرار گرفته‌اند، شما می‌توانید متناسب با نیازتان هر کدام از آنها را تغییر دهید.

تمپلیت گزارش حضور در رویداد

تمپلیت‌های پیشنهادی