محصول

محصول، جزء محصول

محصول، جزء محصول با کلیک مایند

با استفاده از این تمپلیت از درخت محصول(BOM) تا کامپوننت‌های نرم‌افزار را به‌درستی حفظ کنید.

اگر شما هم در بخش مدیریت محصول نیازمند این هستید که محصولات و اجزای آن را ثبت کنید و در قالب‌های دیگر مرتبط با محصول از آن‌ها استفاده کنید یا اینکه در فیچر محصول مشخص کنید که فیچر مربوط به کجاست، این تمپلیت می‌تواند برای شما کارا و مؤثر باشد.

چطور از این تمپلیت استفاده کنم؟

1

گام اول: عنوان محصول/جزء محصول

در این قالب تنها دو فیلد وجود دارد که عنوان محصول/جزء محصول اولین فیلد آن است در این قسمت شما یکی از اجزای مربوط به نرم‌افزار و یا محصول خود را باید بنویسید، با این کار و درصورتی‌که بهبودی در این بخش از محصول و یا نرم‌افزار اتفاق بیافتد این امر به‌راحتی قابل‌پیگیری است و شما جزییات و تغییرات مربوط به این شاخه از درخت محصولتان را به‌وضوح می‌بینید.

2

گام دوم:انتخاب موضوع پدر

در گام دوم شما اسم محصول نهایی خود را وارد می‌کنید با این کار معلوم می‌شود که جزء محصول دقیقاً مربوط به چه محصولی است.
 
به دو روش می‌توانید اطلاعات را وارد این تمپلیت کنید:

3

گام سوم: محصول شما اجزاء کمی دارد یا در حال طراحی محصولی هستید

درصورتی‌که اجزای محصول کمتر از ۲۰ قطعه باشد شما محصولی با اجزاء کم دارید و به‌راحتی می‌توانید اطلاعات هر جزء را در آن وارد کنید، از طرفی زمانی که شما در حال طراحی محصولی جدید هستید می‌توانید به‌راحتی بعد از اضافه شدن هر مرحله و یا هر جزء، آن را در تمپلیت وارد کنید.  

4

گام چهارم: محصول شما پیچیده است

برای محصولات با اجزاء خیلی زیاد نگران نباشید چون قابلیت واردکردن (ایمپورت) اطلاعات از اکسل(Exel)، XML ،CSV و حتی از سایر نرم‌افزارها وجود دارد و کار شمارا برای وقت گذاشتن روی گام پنجم بسیار راحت می‌کند.

5

گام پنجم: ویکی‌ برگ برنده شما در این قالب است

به ازای هر جزء جدیدی که ایجاد می‌کنید می‌توانید ویکی بنویسید با این کار به‌راحتی میدانید این جزء چرا اضافه‌شده و باعث چه تغییراتی در محصول می‌شود، با اضافه کردن ویکی‌ها شما می‌دانید که هیچ نکته‌ای از قلم نمی‌افتد و می‌توانید به‌راحتی و در کمترین زمان به ریزترین ویژگی‌ها و خصوصیات محصول و دلیل شکل‌گیری آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

پیش‌نمایش تمپلیت «محصول جزء محصول»

 تمامی فیلدهای زیر به صورت پیش‌فرض در این تمپلیت قرار گرفته‌اند، یعنی شما می‌توانید متناسب با نیازتان هر کدام از آنها را تغییر دهید.

محصول جزء محصول

تمپلیت‌های پیشنهادی