صورتجلسه

صورت‌جلسه

نگارش صورت‌جلسه با کلیک مایند. آنلاین صورت‌جلسه بنویسید

دلیل اهمیت این تمپلیت

این روزها اینقدر با تکنولوژی و ابزارهای متکی به آن کار کردیم که زندگی را بدون آنها به‌سختی می‌توانیم تصور کنیم. در کل، دنیای دیجیتال به‌قدری فعالیت‌های ما ‌را راحت کرده است که احتمالا برای پیدا کردن صورتجلسه‌هایمان هم انتظار داریم با یک کلیک به آنها دست‌ پیدا کنیم، خبر خوب اینکه کلیک‌مایند این امکان را با جستجوی پیشرفته برای شما فراهم کرده است. ما علاوه بر جستجو پذیر شدن صورت‌جلسه‌ها، سعی کردیم تا شکلِ منسجم و ساختاری قابل فهم به اطلاعات مربوط به آنها بدهیم. پس اگر مسئول ثبت و یا نوشتن صورت‌جلسه‌های سازمان و یا استارتاپ‌تان هستید، این تمپلیت برای راحت‌تر شدن کار شماست.

چطور از این تمپلیت استفاده کنم؟

1

گام اول: بدانید قرار است چه‌کار کنید

اطلاعات اساسی مربوط به جلسه را قبل از حضور در جلسه داخل فیلدهای مشخص شده در تمپلیت بنویسید.این موارد شامل عنوان، تاریخ، افراد حاضر در جلسه و در نهایت نوع جلسه است. این کار به شما کمک می‌کند تا دید واضحی از اهداف جلسه و نکات مهمی که باید دقت بیشتری روی آنها داشته باشید، پیدا کنید.

2

گام دوم : مختصر اما جامع بنویسید

شما به‌عنوان کسی که قصد دارد صورت‌جلسه را بنویسید، بایستی شنونده خوبی باشید و حتی یک کلمه را هم نادیده نگیرید و با دقت و تمرکز تمام نکته نظرات و ایده‌های افراد حاضر در جلسه را یادداشت کنید. در فیلد مربوط به خلاصه جلسه اطلاعات دریافتی از حاضرین جلسه را وارد کنید و سعی کنید هیچ نکته و کلامی از قلم نیافتد، در این بخش حتی اگر شرحی برای موضوعی دارید بنویسید. 

3

گام سوم : اقدامات اجرایی را فراموش نکنید

با دقت پر شدن فیلدهای قبلی، به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی فیلد مربوط به اقدامات اجرایی را بنویسید. و در آخر فایلهای ارائه شده در جلسه را بارگزاری کنید تا هر زمانی که نیاز داشتید در دسترس شما باشد. 

4

گام چهارم : صورت جلسه‌ای معتبر بنویسید

صورت‌‌جلسه خوب می‌تواند در حد یک سند معتبر باشد، پس اگر صورت‌جلساتتان جامع و دارای چارچوب ساختار یافته‌ای باشد به شما برای رسیدن به این امر کمک می‌کند.

5

گام پنجم : صورت‌جلساتتان همیشه دردسترس‌اند

امکان جستجوی پیشرفته در نرم‌افزار به شما کمک می‌کند با کوچکترین سرنخی که دارید اطلاعات مربوط به صورت‌جلساتان را دراختیار داشته باشید. جستجوی پیشرفته در کلیک مایند با اطلاعات اندکی مثل تاریخ جلسه بخشی از عنوان جلسه و یا حتی اسم یکی از حاضرین در جلسه، حتی درون فایل‌های ورد و PDF پیوست شده را جستجو می‌کند تا بهترین نتیجه در کمترین زمان دراختیار شما قرار گیرد.

پیش‌نمایش تمپلیت «صورت‌جلسه»

تمامی فیلدهای زیر به صورت پیش‌فرض در این تمپلیت قرار گرفته‌اند، یعنی شما می‌توانید متناسب با نیازتان هر کدام از آنها را تغییر دهید.

صورت جلسه

تمپلیت‌های پیشنهادی