قرارداد

قرارداد

قرارداد با کلیک مایند

معاملات خوب ثمره تنظیم قراردادهای خوب است، قراردادهایی که همیشه در دسترس شماست.

قرارداد یکی از بدیهی‌ترین متونی است که در شرکت‌ها و یا بین چند ذینفع بسته می‌شود، این اسنادِ بااعتبار، همیشه بایستی موردتوجه باشند چراکه ممکن است با قراردادی که به آن افتخار می‌کنید زمینه بستن قراردادهای بزرگ‌تر و بهتری را فراهم کنید و به‌عنوان رزومه‌ای قابل‌اتکا از آن یاد کنید و یا حتی با مرور قراردادهای قبلی یک شرکت، از بستن قرارداد در پروژه‌ای خاص امتناع کنید، همچنین می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد ارتباط معنادار بین صورت‌جلسه‌ها، دستور جلسه‌ها و مستندات دیگر استفاده کنید درنتیجه داشتن تمپلیتی که بتواند این نکات را شامل شود، حیاتی است.

چطور از این تمپلیت استفاده کنم؟

1

گام اول: عنوان قرارداد

برای ثبت قرارداد از عنوان قرارداد شروع کنید وبه‌طور کامل و شفاف عنوان را بنویسید.

2

گام دوم: کارفرمای مرتبط با این قرارداد کیست

در این فیلد با توجه به اینکه طرف اصلی قرارداد فرد و یا سازمان خاصی است فیلد را پرکنید، درصورتی‌که روی سه‌نقطه گوشه این فیلد کلیک کنید می‌توانید برای دسترسی هر چه راحت‌تر به این قرارداد موضوعات مرتبط با آن را نوشته و اطلاعات واردشده را ذخیره کنید.

3

گام سوم:فایل‌ها و پروژه‌های مرتبط با قرارداد

در فیلد‌های بعدی فایل‌ها(اسناد، مدارک و… ) و پروژه‌هایی که به این قرارداد مربوط است را آپلود و یادداشت کنید.

در گام‌های بعدی به خصوصیات و ویژگی‌های این تمپلیت می‌پردازیم

4

گام چهارم: رفع تعارضات و تناقض‌ها به‌واسطه حفظ قراردادها

اینکه بتوانید در زمان‌های موردنیاز به قراردادهایتان دسترسی داشته باشید بسیار مهم است چراکه گاهی اتفاق می‌افتد که طرفین قرارداد زیر بار مسئولیت نمی‌روند و یا تعارضاتی بین آن‌ها صورت می‌گیرد، در این حالت است که مرور قرارداد و یا مراجعه به آن می‌تواند، راهگشا باشد. 

5

گام پنجم: جستجو پذیر شدن قراردادها

با استفاده از این تمپلیت و فیلدهای فیلتری که برای هر قرارداد تعریف می‌شود شما می‌توانید به‌راحتی و در کمترین زمان به‌تمامی قراردادها دسترسی پیدا کنید همچنین می‌توانید تمام قراردادهای مرتبط با شرکتی خاص، موضوعی خاص و یا حتی در تاریخی مشخص را در کمترین زمان و با چند کلیک پیدا کنید. و در صورت لزوم می‌توانید تمام قراردادهایی که با شرکتی خاص بسته‌اید را در یک صفحه ببینید.

پیش‌نمایش تمپلیت «قرارداد»

 تمامی فیلدهای زیر به صورت پیش‌فرض در این تمپلیت قرار گرفته‌اند، یعنی شما می‌توانید متناسب با نیازتان هر کدام از آنها را تغییر دهید.

تمپلیت قرار داد

تمپلیت‌های پیشنهادی