Startup, Success, technology, growth innovation, idea, thought, woman, statistics

مزایای پیوستن به جمع نوتیم‌ها و استفاده از کلیک مایند

استفاده از کلیک مایند فعلاً برای عموم آزاد نیست! در حال حاضر ما امکان دسترسی به کلیک مایند را به تیم‌های معدودی می‌دهیم. ازاین‌رو لازم است برای اطمینان از حل مسائل از ابتدا به‌صورت گام‌به‌گام با شما همراه باشیم. این تیم‌های تازه وارد در «کلیک مایند» با نام نوتیم شناخته می‌شوند، «نوتیم‌ها» تیم‌ها یا شرکت‌هایی هستند که از خدمات ویژه کلیک‌مایند به‌عنوان کاربران پیشگام استفاده می‌کنند تا علاوه بر افزایش بهره‌وری تیم خود، به توسعه کلیک‌مایند نیز کمک کنند.

با اضافه شدن هر عضو جدید به «کلیک‌مایند» ما خود را مسئول‌تر از قبل می‌دانیم و در صدد آن هستیم که خدمات خودمان را با بهترین کیفیت و بالاترین سطح رضایت به دست مشتریان برسانیم. به همین خاطر وقتی شما به جمع نوتیم‌ها می‌پیوندید علاوه بر استفاده از تمام خدمات «کلیک مایند» به ما کمک می‌کنید تا سطح کیفی این خدمات را بالا ببریم.

به جمع نوتیم‌ها بپیوندید


  پیوستن به جمع نوتیم‌ها چه مزیت‌هایی دارد؟

  1. می‌توانید 10 عضو را به تیم خود دعوت کنید؛
  2. می‌توانید در مورد طراحی ساختار اطلاعاتی، 2 جلسه 2 ساعته مشاوره از ما دریافت کنید؛
  3. یک گیگابایت فضای قابل‌استفاده در اختیارتان قرار می‌گیرد؛
  4. می‌توانید از پشتیبانی ویژه به‌صورت تلفنی بهره‌مند شوید؛
  5. درنهایت لازم است یادآوری کنیم دسترسی کامل به همه قابلیت‌های کلیک مایند برای «نوتیم‌ها» فراهم است .

  شما به‌عنوان «نوتیم» می‌توانید تا 90روز از خدمات «کلیک‌مایند» استفاده کنید، البته بنا به توافقات بعدی این مدت‌زمان قابل تمدید است. در طی این مدت هزینه خدمات درصورتی‌که شامل شرایط زیر باشد همچنان رایگان خواهد بود:

  • تیم شخصی را به‌عنوان «نقطه تماس» برای تعامل با کلیک‌مایند معرفی کند.
  • حداکثر 2 جلسه 2 ساعته در مدت 90 روز بین دو مجموعه برگزار شود تا نیازهای «نوتیم» و پیشنهادهای آن برای بهبود روند کاری تیم در کلیک مایند مورد بحث و گفتگو قرار بگیرد.
  • هنگام استفاده 90 روز از سیستم، درصورتی‌که «نوتیم» در بهبود واسط و تجربه کاربری (UI & UX)  در قالب تست‌های کاربرد‌پذیری به کلیک‌مایند کمک کند، می‌تواند با تمدید مجدد طرح رایگان از خدمات «کلیک مایند» استفاده کند.
  • «نوتیم» باید قبل از تمام شدن دوره مشروط در صورت تمایل، اشتراک خود را متناسب با نیاز تمدید کند. نکته مهم اینجاست که این دوره مشروط، یعنی استفاده رایگان می‌تواند تا ابد ادامه پیدا کند.
  • «نوتیم» در هنگام استفاده از «کلیک مایند» می‌تواند هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد برای بهبود و یا ایرادات مشاهده‌شده در سیستم را به تیم ما اعلام کند. کلیک‌مایند با توجه به امکان‌سنجی و اولویت‌بندی در صدد رفع ایرادات و بهبود نسخه‌های بعدی برمیاید.
  • با توجه به اینکه «کلیک‌مایند» امکان دسترسی به محتوای هیچ تیمی را ندارد، تمام مسئولیت‌های مربوط به انتشار محتوای تیم در فضای اینترنت، متوجه خود «نوتیم» و شرکت ارائه‌دهنده خدمات ابری است.
  • به ازای معرفی هر «نوتیم» جدید، می‌توانید یک ماه خدمات رایگان مازاد دریافت کنید.
  • «کلیک‌مایند» در اولین فرصت ممکن بر اساس نوع ایراد و اولویت، درصدد رفع ایراد و اعلام به نوتیم اقدام می‌نماید، البته لازم به ذکر است این رسیدگی بر اساس مصالح تجاری، اهداف و استراتژی‌های کلیک مایند است.
  • با توجه به اینکه «کلیک‌مایند» کنترلی بر تصمیمات سیاسی، فرهنگی، فنی و موارد مربوط به سازمان‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت ندارد. درصورتی‌که تصمیمات خارج از کنترل ما و با توجه به موارد ذکرشده، باعث کندی سرعت سرویس شود، ما تلاش می‌کنیم باوجود موانع خدمات خود را به نحو احسن ارائه دهیم.
  • همه اطلاعات و داده‌های «نوتیم»ها روی فضاهای ابری معتبر داخلی و خارج از کشور (مانند ابراروان و …) ذخیره می‌شود، با توجه به این مهم علاوه بر تضمین امنیت اطلاعات و داده‌ها، در صورت بروز هرگونه مشکل، موارد و مشکلات، از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات توسط «کلیک‌مایند» پیگیری می‌شود.
  • کلیه اطلاعاتی که توسط «نوتیم» خارج از فضای سیستم در اختیار «کلیک‌مایند» قرار می‌گیرد محرمانه تلقی می‌شود و ما موظف به حفظ و نگه‌داری اطلاعات هستیم و حق در اختیار گذاشتن این اطلاعات به سایرین و استفاده از آن‌ها را نداریم.

  همان‌طور که در بالا هم اشاره کردیم استفاده نوتیم از خدمات «کلیک‌مایند»، منوط به رعایت شرایط، هزینه‌ای ندارد؛ و فقط زمانی باید هزینه پرداخت شود که از طرف نوتیم حجم بالاتری جهت ذخیره‌سازی داده و اطلاعات، اضافه شدن اعضای جدید و … درخواست شود.

   استفاده از کلیک مایند برای «نوتیم ها» رایگان است، اما درصورتی‌که از خدمات ما استفاده می‌کنید و کلیک مایند به روند رشد کسب‌وکار شما کمک کرده است می‌توانید مبلغ دلخواهی را با اسکن بارکد زیر و یا از طریق لینک پرداخت کنید.

  https://payping.ir/@cliqmind

  درنهایت و درصورتی‌که سؤالی در مورد خدمات و یا نحوه‌ی استفاده از «کلیک مایند» دارید می‌توانید آن را از طریق ایمیل به آدرس: support@CliqMind.com برای ما ارسال کنید، تیم پشتیبانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سؤالات شما پاسخ می‌دهند.