چطور در کلیک مایند آیتم ثبت کنیم؟

برای هر تمپلیت تا بینهایت آیتم‌های قابل جستجو ثبت کنید.

فهرست

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

در کلیک نگار گذشته به ماهیت و نقش تمپلیت‌ها در کلیک مایند پرداختیم. گفتیم که تمپلیت‌ها همون قالب‌هایی هستند که به شما اجازه میدن اطلاعات رو به شکلی اصولی و منظم ثبت کنید. همچنین گفتیم که چطور به عنوان مدیر تیم، تمپلیت‌های مورد نیازتون رو بسازید. حالا و توی این کلیک نگار بیشتر درباره تمپلیت‌ها صحبت می‌کنیم. همچنین با این نوشته، شما رو با مفهوم آیتم‌ها در نرم‌افزار کلیک مایند آشنا می‌کنیم.

همه چیز از تمپلیت‌ها شروع میشه

برای شروع و در ابتدا بعد از انتخاب تمپلیت مورد نظرتون از گالری تمپلیت‌ها یا ساخت تمپلیت‌های شخصی‌سازی شده در نرم‌افزار کلیک مایند، نوبت به ثبت اطلاعات داخل این تمپلیت‌ها میرسه. حالا این دقیقا چه ربطی به آیتم داره رو میگیم براتون!؟

آیتم‌های کلیک مایند دقیقا چی هستن؟

در ساده‌ترین تعریف، اگه ما تمپلیت مورد نظرمون رو یک لیوان یا ظرف با اشکال خاص در نظر بگیریم، آیتم‌ها کپی‌هایی از همون ظرف خاص هستند که با مواد مختلفی پر میشن. این مواد توی کلیک مایند اطلاعات، داده‌ها و محتوا هستند. اینو همیشه توی ذهن داشته باشین که وظیفه اصلی تمپلیت‌ها داخل کلیک مایند ایجاد نظم و ساختاردهی به محتوای تیم شماست. شما می‌تونید تمپلیت‌ها رو به هر تعدادی که لازم دارید در قالب آیتم‌ها تکثیر کنید و داخل آیتم‌ها اطلاعات مختلفی قرار بدید.

چطور اطلاعات رو داخل آیتم‌ها ثبت کنیم؟

حالا که با مفهوم آیتم آشنا شدید، بریم سروقت نحوه استفاده از اونها. برای اینکه بتونید از تمپلیت‌ها استفاده کنید باید به صفحه تمپلیت مورد نظرتون برید(برای مثال در اینجا تمپلیت نامه صادره رو بررسی می‌کنیم) و روی دکمه ایجاد نامه صادره جدید کلیک کنید! تبریک میگم… حالا شما یک آیتم جدید در این تمپلیت ایجاد کردید. چرا که ما نمونه‌های ایجاد شده از هر تمپلیت در کلیک مایند رو می‌گیم آیتم.

برای مشاهده کامل تصویر روی آن کلیک کنید.

با هر بار کلیک روی ایجاد تمپلیت نامه صادره جدید، یک آیتم به تمپلیتتون اضافه می‌کنید. آیتمی که تمام ویژگی‌های ژنتیکی تمپلیت مادرش (در اینجا نامه صادره) رو به ارث برده و فقط محتوای داخلش فرق کرده.

نتیجه‌گیری

ثبت داده‌ها و محتواهای خودتون توی تمپلیت‌ها و آیتم‌ها کمک می‌کنه که از قابلیت‌های پیشرفته کلیک مایند استفاده کنید، قابلیت‌هایی مثل سرچ پیشرفته، تا در کمترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نیازتون دست پیدا کنید. در کلیک نگار‌های آینده بیشتر در مورد آیتم‌ها و قابلیت‌های دیگه در صفحه آیتم‌ها صحبت می‌کنیم!

ثبت محتوا توی کلیک مایند، از همین الان

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.