امکانات (فیچر‌ها)

امکانات یا فیچرها در کلیک مایند

اگر شمایی که این مطلب را می‌خوانید دستی بر آتش راه‌اندازی کسب‌وکار بر پایه نرم‌افزار دارید، احتمالاً با این حرف موافقید که ارائه تمامی جزئیات، ویژگی‌ها، قابلیت‌های منحصربه‌فرد و جزئیاتی که در پشت‌صحنه نرم‌افزار اتفاق می‌افتد؛ چیزی شبیه فیزیک و متافیزیک است. با وجود تمام این تفاسیر خواستیم خیالتان را راحت کنیم که پشتتان باید به نرم‌افزاری باکلاس جهانی گرم باشد.

 در همین راستا و در این صفحه می‌توانید امکانات و یا همان فیچرهای نرم‌افزار که برای کسب‌وکار شما، ارزش کلیدی به ارمغان می‌آورد را توضیح می‌دهیم.

تیم و فضای کاری

مدیریت آسان تیم و فرآیند های کاری

مدیریت آسان محتوای تیم و فرایندهای کاری

جریان های کاری

از این به بعد مدل‌سازی جریان‌های کاری تیم، ساده‌ترین کار شما خواهد بود. بعد از آن، فقط کافی است کار را برای اجرا به کاردان بسپارید و اطلاعات  مغز تیمی خود را برای انجام هر چه‌بهتر فعالیت‌های روزمره در اختیار تیم قرار دهید.

مدیریت فضاهای کاری

درست مثل ایجاد تیم، محدودیتی برای ایجاد فضای کاری دیجیتال ندارید، هر فضای کاری می‌تواند متشکل از یک یا چند تیم باشد. ایجاد چندین فضا کاری برای مدیریت تیم‌های کوچک در سازمان‌های بزرگ مثل واحد منابع انسانی، IT و …  بسیار مناسب است.

مدیریت تیم ها

یک، ده و یا چندین و چند تیم، شما هیچ محدودیتی برای ایجاد تیم‌هایتان ندارید. اعضای موردنظر برای تیم‌های فروش، مارکتینگ، برنامه‌نویس‌ها و یا هر تیمی که مورد نیازتان است را به تیم دعوت کنید و برای آنها سطح دسترسی تعریف کنید.

ارتباط با هم تیمی ها

ارتباط، معاشرت، همکاری و اشتراک‌گذاری درست و اصولی اطلاعات و محتوا در یک تیم، یعنی شما در جستجوی چیزی فراتر از یک کار عادی و ساده هستید و قرار است کار بخش لذت بخشی از زندگی‌تان شود و این فرهنگ کار در  کلیک مایند است.

تمپلیت ها

ثبت اطلاعات در قالب اختصاصی

مدیریت وایجاد تمپلیت

برای هر مشتری باید یک پروپوزال ارائه بدین؟ نامه‌نگاری‌های زیادی با سازمان‌ها دارید؟ تیم فروش شما اطلاعات مشتریان رو داخل تمپلیت خاصی می‌نویسند؟ فرایندهای کاری (SOP) چطور؟ تمپلیت‌ها برای هر سؤالی ازاین‌دست که  در ذهنتان دارید، جواب دارند.

گالری تمپلیت ها

هر تیم تمپلیت‌های خاص خودش را نیاز دارد، تمپلیت‌هایی که اعضا هر زمان اراده کنند باید بتوانند از آنها برای ثبت اطلاعات استفاده کنند. گالری تمپلیت‌ها جایی است که می‌توانید همه تمپلیت‌هایی که در قدم اول ساختید یا آنهایی که در نرم‌افزار وجود داشته را ببینید.

ثبت اطلاعات با فرم و دانشنامه

بعضی اطلاعات اگر آسمان به زمین بیاید یک ساختار خاص دارند و باید طبق اصول نوشته شوند، مثل نامه‌های اداری، اسم این وحی منزل‌ها داخل کلیک مایند، تمپلیت است. از طرفی اسمِ  ثبتِ اطلاعات با دست باز و بدون ساختار را هم دانشنامه‌ گذاشتیم.

وارد کردن کلی اطلاعات گذشته

اگر هم‌زمان با راه‌اندازی کسب‌وکارتان از کلیک‌مانید استفاده می‌کنید که چه‌بهتر. اما اگر کسب‌وکاری قدیمی با محتوا و اطلاعاتی پراکنده دارید، این امکان برایتان فراهم شده تا به شکل یکجا تمامی محتوا و اطلاعات تیمتان را به کلیک مایند منتقل کنید. 

اشتراک گذاری و همکاری تیمی

کلیک مایند مخزن و یا سوله‌ای از انبوه اطلاعات و محتوای ذخیره شده داخل تیم نیست. شما هنگام کار با نرم‌افزار، فضای کاری دیجیتالی از اطلاعات و محتوا را می‌سازید که اشتراک‌گذاری و همکاری تیمی داخل آن خیلی راحت اتفاق می‌افتد. این یعنی افزایش بهره‌وری در تیم.

جستجوی تمام متن اطلاعات

دسترسی به اطلاعات در زمان و مکان مورد نیاز

فیلترهای پیشرفته در کلیک مایند

فیلتر و لیست علاقه مندی ها

 فکر کنید یک دنیا محتوا توسط تیم شما داخل نرم‌افزار ثبت شده؛ پیداکردن یک محتوای خاص از بین انبوه این محتوا فقط و فقط  با فیلتر‌ها امکان‌پذیر است. یکی دیگر از خصوصیات جالب نرم‌افزار لیست علاقه‌مندی‌هایی است که شما آنها را انتخاب می‌کنید. این لیست، شامل آیتم‌هایی هستند که در طول روز زیاد به آنها سر میزنید یا نیاز به آپدیت شدن مداوم دارن و … .

فیلتر های پیشرفته

یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های نرم‌افزار، فیلترهای پیشرفته است. این بخش تنها برای آیتم‌هایی که به شکل ساختارمند ذخیره می‌شوند قابل اعمال است. یعنی برای محتوای ثبت شده به صورت دانشنامه امکان پذیر نیست. بخش فیلترهای پیشرفته به شما کمک می‌کند تا محتوای مورد نظرتان را بر اساس فیلدهایی که ثبت کردید و با کوچکترین سرنخ پیدا کنید.

جستجوی تمام متن

یکی دیگر از ویژگی‌های که این نرم‌افزار در اختیار شما قرار می‌دهد، جستجوی تمام متن است. جستجوی تمام متن را می‌توانیم به جستجوی عمیق و یا جستجوی واژه به واژه تشبیه کنیم. یعنی می‌توانید به کمک نرم‌افزار تک‌تک واژه‌های موجود در مقاله‌ها و فایل‌ها را در هر فرمتی که باشد جستجو کنید.  

ارتباط اطلاعات و آیتم های مرتبط

در این سایت احتمالاً بارها با واژه مغز تیمی مواجه خواهید شد. این عبارت از فلسفه وجودی کلیک مایند شکل می‌گیرد. چرا که کلیک مایند کارکردی شبیه مغز انسان دارد و همان‌طور که مغز اطلاعات با جزئیات بیشتر را بهتر به‌خاطر می‌سپارد و سریع‌تر به یاد می‌آوریم. کلیک مایند هم بین  محتوای ثبت شده ما ارتباط معنایی برقرار می‌کند. تا دسترسی به اطلاعات سریع‌تر و راحت‌تر باشد.      

به کلیک‌مایند بپیوندید

می‌خواهیم دوباره چرخ را اختراع نکنید، دوباره‌کاری نکنید، چابک‌تر عمل کنید و بالاترین سطح بهره‌وری را تجربه کنید.

به کلیک مایند بپیوندید
Group-21.png

کلیک مایند ابزاری در کلاس جهانی است، که به شرکت‌های کوچک یا تیم‌های کوچک در شرکت‌های بزرگ کمک می‌کند تا بهره‌وری در تیم خود را افزایش دهند. همچنین شما می‌توانید با کم‌ترین هزینه ممکن برای یک تیم کوچک، ادغامی از چندین نرم‌افزار را در یک نرم‌افزار در اختیار داشته باشید. در نهایت لازم است بدانید که کلیک مایند با استفاده از الگوریتم‌ها، روش‌های خلاقانه، هوشمندانه و مدرن، اطلاعات تیم شما را ساختاردهی کرده تا دسترسی به آنها بسیار ساده تر از قبل شود.